קיבוץ גלויות 73, תל אביב

072-33-80-997

חידוש מנורות

מאז המציא תומאס אדיסון את נורת החשמל, החלה האנושות להשתמש בתאורה חשמלית לצורך הארת חדרים ומתחמים חשוכים. עם השנים התפתחה התופעה, וכיום אין חדר בבית שלא מואר באמצעות נורות, מנורות, פנסים ומה לא. האזורים מחוץ לבית מוארים אף הם, כאשר פנסי רחוב מציפים את רחובות הערים, לאורך הכבישים, קיימים גופי תאורה בגינות ומרפסות חיצוניות והמגוון עוד רחב. גופי התאורה, ובראשם המנורות, הם פריטים הנשארים יציבים ועמידים לאורך זמן, כאשר החלק היחיד שדורש תחזוקה ותחלופה הוא הנרות שבבסיסן.

הודות ליכולת העמידות של המנורות, ניתן למצוא מנורות ישנות ועתיקות אשר עם השנים פסק השימוש בהן. חלק לא מבוטל מהמנורות הללו נחשב ליוקרתי ומעוצב, וחבל יהיה לזרוק אותו. בדיוק לשם כך נועד חידוש מנורות ישנות. חידוש מנורות הוא למעשה טיפול מקצועי המוענק על ידי איש מקצוע המבין בתחום, באמצעותו משופצות המנורות עד למצב בו ניתן להשתמש בהן.

בחירת חברה לצורך חידוש מנורות
חידוש מנורות אינה פעולה פשוטה. לעיתים מדובר במנורות ישנות במיוחד, יתכן כי הם הוענקו בירושה, יש אשר מדובר במנורות בעלות ערך סנטימנטלי ומה לא. מלאכת שיקום המנורות מוכרחת להתנהל באופן עדין, על ידי חברה מקצועית בנושא אשר תחדש את המנורה ותוסיף לה עיצוב מודרני. קיבצנו עבורכם מספר טיפים חשובים לבחירת חברה לחידוש מנורות:

ניסיון – כאמור, לא כל אחד מסוגל לבצע את חידוש המנורות כהלכה. ניסיונה של החברה בנושא יעיד כי אנשי המקצוע של החברה עתידים לבצע את מלאכתן על הצד הטוב ביותר, באופן כזה שהמנורה תיראה כמו חדשה ותהיה מוכנה לשימוש.

חוות דעת – מומלץ לקרוא חוות דעת על החברה הן בנוגע לחידוש מנורות והן סביב נושאים כלליים על החברה, בכדי לקבל מידע ורושם ראשוני.

מחיר – בעת בחירת חברה לצורך חידוש מנורות ישנות, יש לתת את הדעת על הצעת המחיר המוגשת, ולהשוות אותה למחירים שהוצעו על ידי חברות אחרות. הצעת מחיר נמוכה במיוחד תעיד לרוב על איש מקצוע לא מנוסה, אולם גם לא כדאי לפנות דווקא להצעת המחיר הגבוהה. יש לזכור כי המחירים עשויים להיות שונים בהתאם לאזור המגורים, בדומה לכך שמחיר נורות לד לבית וכן שאר נורות לד בתל אביב צפוי להיות שונה מערים בדרום הארץ.

חידוש מנורות על ידי חברת פרפקט
חברת פרפקט מציגה ניסיון של למעלה מ40 שנה בכל הנוגע לתחום התאורה. החברה עוסקת בייצור גופי תאורה על מגוון סוגיהם לרבות נורות לד לבית ולגינה, חידוש מנורות במגוון אזורים כגון חידוש מנורות בתל אביב, רמת גן ובשאר אזורי הארץ, יצירת פריטים נלווים למנורות ועוד.

במוצרי החברה נעשה שימוש באולמות, מסעדות ומועדונים מהמובילים בארץ, כיאה לחברה מובילה. החברה מקפידה להעניק ליווי אישי ומקצועי לכל אורך חידוש המנורות, תוך כדי מתן יחס אישי ואדיב לכל לקוח באשר הוא.

הקטלוג שלנו:

Image hover effect image

מנורות עמידה

לצפיה במוצרים

Image hover effect image

מנורות שולחן

לצפיה במוצרים

Image hover effect image

מנורות תליה

לצפיה במוצרים

Image hover effect image

נורות

לצפיה במוצרים

Image hover effect image

צמודי תקרה

לצפיה במוצרים

Image hover effect image

צמודי קיר

לצפיה במוצרים

All search results
Call Now Button